Revelo

slaboproudá i silnoproudá elektroinstalace - projekty - rozpočty - realizace - revize - regulace a měření - školení

Reference - ukázky prací

Obrázek můžete zvětšit kliknutím na náhled. Po umístění kurzoru myši nad obrázek náhledu se zobrazí popis obrázku.

Dobrovského Praha 7

Realizace nového domácího telefonu VIDEX v digitálním systému VX2200 a v provedení modulárního systému serie 4000. Tablo je osazeno čtečkou přístupového systému RFID který ovládá elektromechanický zámek BERA ve vstupních dveřích. Zařízení je instalováno v bytovém domě v ulici Dobrovského Praha 7

Bytový dům v ulici Hlavní 2737/116, Záběhlice, Praha 4

Začátkem roku 2017 jsme rekonstruovaly bytový dům v ulici Hlavní 2737/116, Záběhlice, Praha 4. Rekonstruovali jsme hlavní domovní vedení, elektroměrové rozvaděče, přívody do bytů, osvětlení chodeb a schodiště a novou elektroinstalaci suterénu. Součástí rekonstrukce byla i instalace trubek pro slaboproudé rozvody s revizními dvířky v každém patře a instalace domácích videotelefonů od f. VIDEX. Elektroměrové rozvaděče mají dvířka s požární odolností EI 30 DP1-S.

Rekonstrukce bytového domu v Horoměřicích

Po prázdninách 2017 jsme začali rekonstruovat bytový dům v Horoměřicích Je to malá bytovka s osmy byty. Rekonstrukce se týkala hlavního domovního vedení, elektroměrových rozvaděčů, osvětlení chodeb, rozvody pro státní telefon a domácí telefon od f. VIDEX. Nové elektroměrové rozvaděče jsou umístěny ve stejných místech jako rozvaděče stávající. Proto jsme musely nejprve elektroměry přemístit na provizorní el. Měrové desky a zprovoznit provizorní domovní vedení. A teprve poté se mohly demontovat staré OCEP rozvaděče a na jejich místa umístit rozvaděče nové. Elektroměrové rozvaděče mají dvířka s požární odolností EI 30 DP1-S.

Bytový dům v Jilské ulici na Starém Městě

V lednu 2017 jsme realizovali přístupový systém pro bytový dům v Jilské ul. v Praze 1. Objekt má velká průjezdová vrata která přes den jsou otevřena a v noci jsou zamčena dvěma magnetickými zámky a dveře do samotného domu jsou též zajištěny magnetickými zámky. Pro ovládání zámků jsou použity dvě ovladací jednotky s alfanumerickou klávesnicí a čtečkou čipů RFID. Uliční čtečka ovládá hlavní průjezdová vrata a vnitřní čtečka ovládá vnitřní dveře a zároveň dveře hlavní kdy přes den se zámky hlavních dveří vyřadí z funkce a dveře jsou otevřeny, v noci se po zadání kódu dveře zamknou a jsou ovládány uliční čtečkou. Čtečky jsou od firmy XPR.

Osvětlení v novém bytě v ulici Mozartova

Osvětlení v novém bytě v ulici Mozartova

Výměna domovního vedení v objektu Pod dvorem v Praze 6

V objektu bytového domu bylo potřeba vyměnit hlavní domovní vedení a elektroměrový rozvaděč. Nový elektroměrový rozvaděč je v místě původního rozvaděče, proto bylo nutné nejprve přesunout elektroměry na provizorní místo a poté demontovat starý rozvaděč a na stejné místo nainstalovat rozvaděč nový. V celém domě bylo instalováno nové osvětlení chodeb. Dům je na Praze 6.

Nové osvětlení

Výměna kabelu ke studni

V rodinném domě v Jirčanech bylo nutno vyměnit kabel ke studni.

Osvětlení vchodu

Realizace osvětlení LED páskem v hliníkovém profilu ovládaným pohybovým PIR čidlem v bytovém domě v Radhošťské ulici na Vinohradech.

Instalace systému domácího telefonu

Realizace nového domácího telefonu VIDEX v digitálním systému VX2200 a v provedení modulárního systému serie800. Tablo je osazeno čtečkou přístupového systému RFID který ovládá magnetické zámky ve vstupních dveřích. Zařízení je instalováno v bytovém domě v ulici Šmeralova v Praze 7.

Přípojka

Úprava pro stavební elektroinstalaci rodinného domu v Chrástu u Tišic.

Rekonstrukce domácího telefonu v činžovním domě v Žitné ulici v Praze 1

Žitná Praha 1 v tomto objektu kancelářské budovy bylo potřeba rekonstruovat domácí telefon který by otvíral hlavní vstupní dveře. Dvoje vstupní dveře proto byly vybaveny magnetickými zámky. Celý objekt tak byl zabezpečen proti neoprávněnému vstupu. Do tabla domácího telefonu byla zakomponována čtečka RFID karet pro ovládání magnetických zámků.

 

 

Další ukázky...

 

Copyright © 2018 REVELO • Všechna práva vyhrazena • Instalace webu studio DATALES